Skip to content

HAKKIMIZDA

Edirne evden eve taşıma piyasasına 1995 senesinde başlayan firmamız. Siz kıymetli müşterilerimize 20 senedir hizmet sunmaktadır. Firmamız Edirne başta olmak üzerine Türkiye’nin 81 iline ev taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. %100 müşteri beğenisini kendisine ilke edinmiş olan firmamız almış olduğu referanslar ile %100 müşteri beğenisi ilkesinden asla ödün vermemektedir.

Evinizi taşımak bizim işimiz çünkü siz kıymetli müşterilerimize uzman olarak evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Tüm Edirne de bulunan müşterilerimize mağdur olmamaları adına bizi tercih etmelerini öneriyoruz. Bizi diğer evden eve taşıma şirketlerinden ayıran bizi tercih nedeni haline getiren etkenler ise şunlardır;

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat

Edirneli Nakliyat olarak eşyalarınıza değer veriyoruz evinizi kendi evimizi gibi taşıyoruz. Eşyalarınızın taşınma işlemi sırasında zarar görmemesi adına en nitelikli ambalajlı malzemeleri kullanmaktayız. Diğer evde eve nakliyat şirketleri gibi battaniye kesinlikle kullanmıyoruz. Kullandığımız ambalaj malzemesi ( Pat Pat ) özel olarak sipariş edilmiş olup ev taşımacılığına en ideal malzemedir. Ambalajlama sistemimizi ve çalışma görüntülerimize bakmak için galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Edirne asansörlü taşıma hizmetinde bir ilki yaşatan firmamız 16. Kata kadar çıka bilen dış cephe asansörü ile uzman taşımacılık hizmeti vermektedir. Yüksek katlarda oturan müştelerimizin evlerinin taşınması bir hayli zahmetli, riskli ve maliyetlidir. Hem eşyanın zarar görme riskini sıfıra indiriyoruz aynı zamanda fiyat olarak ekonomik taşımacılık hizmeti veriyoruz. Dış cephe asansörümüz ev taşımacılığına uygun olarak yapılmış olup Almanya’dan getirilmiştir.

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz bir hizmetimiz olan expertiz hizmetimizin amacı siz kıymetli müştelerimizin evini daha nitelikli ve daha ekonomik fiyatlara taşınmasını için raporlama ile yapılan bir hizmettir. Ekspertiz elemanımız isteğiniz üzerine evinize gelerek bina girişi durumuna, kat durumuna, eşyaların durumuna bakar. Daha sonra evinizin taşınması için nasıl taşıma hizmeti gerekir bunun raporlamasını bizlere sunar. Firmamız bu rapora göre evinize ne kaç tanede personel, ne kadar ambalaj malzemesi ve nasıl bir araç gerekir buna göre evinize taşıma hizmeti verilir.

Evden Eve Araçları

Firmamızda bulunan evden eve taşıma araçlarımız tamamıyla çelik kasalı olup ev taşımacılığına uygun olarak en son teknoloji ile tasarlanmıştır. Araçlarımızda bulunan eşyalarınız aracın hareketi halinde asla zarar görmez. Çelik kasalarımız içerisinde bulunan eşyalarınız mevsim şartlarından asla etkilenmemektedir. ( Yağmur, Kar, Sıcak, Soğuk )

Edirne evden eve nakliyat için 7/24 iletişim kısmında bize ulaşabilirsiniz. Her türlü taşımacılık hizmetinizi Edirneli Nakliyat farklı ile yaşayın.